Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Send Message

Add post

Giriş

Kayıt Ol

Bu siteye kayıt olmayı kabul eden kişi yada kişiler tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Adsense ile YouTube İlişkisi Nedir?

Adsense ile YouTube İlişkisi Nedir?

Adsense ile YouTube İlişkisi Nedir?:Herkese merhaba, önemli bir konu olan Adsense ile YouTube ilişkisinin tüm detaylarını sizler için hazırladık.

Adsense ile Youtube’nin ilişkisi olmasaydı şuanda YouTube kullanıcısı bu kadar fazla olmazdı. Adsense’nin varlığı sayesinde YouTube’ bu kadar büyümeyi başarabildi.

Peki ya Adsense ile Youtube’nin en büyük ilişkisi nedir?

Tabi ki videolardan gelir elde etmemizi sağlamasıdır. Adsense sayesinde YouTube kanalımıza yüklediğimiz tüm videolarımızdan para kazancı elde edebilmemize imkan sağlıyor. Şuanda Youtube ile Adsense arasında bir bağ olmasaydı Reklam Partner firmaları çoğalırdı. Ve aralarında birkaç tane başarılı partner firma bulabilirdik. Şimdi ise Adsense’nin olması sayesinde herkes kendisine özgün bir Youtube kanalı açıyor ve kendilerine ait özgün içerikleri zaman zaman yetenek videolarını bazı zamanlarda ise ilgilendikleri sektörler hakkında içerikler hazırlayarak bunları youtube kanallarında paylaşıyorlar.

Adsense ile Youtubenin ilişkisi çok büyük. Eğer o ilişki zamanında bağlanmış olmasaydı şuanda youtube kullanıcısı bu kadar fazla olmaz aksine ilgi bile olmazdı. Ama Youtube, Adsense sayesinde kendisine bir çok yeni kullanıcı kazandırdı. Ve halende kazandırmaya devam ediyor ki her zaman edecektir. Youtube kanalınıza Adsense hesabınızı bağlayarak, Youtube kanalınıza yüklediğiniz içerikler sayesinde kazanç sağlayabileceksiniz. Evet yanlış duymadınız, youtube kanalınıza yüklediğiniz içeriklerin para kazanmasını açarak o videolarınızdan kazanç elde edebileceksiniz. Size bu imkanı Adsense sağlıyor. Adsense sayesinde videolarınızda reklam gösterimi yapabiliyorsunuz, aksi taktir de Adsense hesabını Youtube hesabı ile ilişkilendirmeyen bir kullanıcı youtube kanalına yüklediği içerikler üzerinden kazanç elde edemez. Sadece Adsense ile Youtube kanalı ilişkilendirilmiş hesaplar youtube hesabına yüklediği içerikler üzerinden gelir elde edebilir.

Adsense hesabınızı Youtube ile ilişkilendirdikten sonra özgün olarak kendinizin hazırlamış olduğu video içerikleri gönül rahatlığı ile yükleyerek “ Para kazanma “ özelliğini açabilirsiniz.

Adsense kanalınızın Para Kazanma özelliğini nasıl açabileceğinizi “ Blog “ bölümümüz de bulabilir ve tüm detaylarını öğrenebilirsiniz.

Ekstra olarak Adsense hesabınızı YouTube kanalınız ile nasıl ilişkilendirebileceğinizi aynı şekilde “ Blog “ bölümümüzde bulabilir ve tüm detaylarına göz atabilirsiniz.

Adsense ile ilgili aklınıza takılan, çözüm aradığınız tüm sorularınızı “ Anasayfamız da ki Soru Ekle “ bölümünden sorularınızı bize iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından sorunuz en kısa zamanda tüm detaylı anlatımı ile çözüme kavuşturulacaktır.

 

Hakkında GwindorÇömez

Yorum ( 1 )

  1. Hocam merhaba şimdi malum youtube 10k gösterim olmayan videolarda adsense reklamını çıkarmıyor yayınlamıyor. Peki 10k gösterimi olmayan hesapla youtube den adsensye başvuru yapsak onaylarmı

Leave a reply