Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Send Message

Add post

Giriş

Kayıt Ol

Bu siteye kayıt olmayı kabul eden kişi yada kişiler tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Yıllardır Kullandığım WordPress Eklentileri

Yıllardır Kullandığım WordPress Eklentileri

Merhaba; Arkadaşlar bloğumu takip edenler bilir, eklemiş olduğum tanıtım yazılarının haricinde bu güne kadar bütün makalelerimii adsense hakkında yazdım ve aşağıda sıraladığım kategorilerin hepsinde sizlere ücretsiz destek vermeye çalıştım.

Adsense konusunda kendi makalelerimi yayınlamaya devam ederken bir de siz değerli ziyaretçilerimiz den gelen kıymetli sorularınıza elimizden geldiğince bilgimiz dahilinde kimseyi yanıltmadan en özverili şekilde cevap vermeye gayret ettim.

Tabi adsense konusunda daha daha ince konulara girmeye, yazmaya çizmeye devam edeceğim. İnanın bu blogta yazılanları hiç bir yerde bulmanız mümkün değildir. Eğer varsa burdan kopyalanmıştır 😀 Lütfen bana bilgi verin.

Şaka bir yana Adsenseden para kazanmak için, ciddi olmak işiniz ne olursa olsun iyi araştırmak ve üzerine gitmek gerekir. Burada kastettiğim şey bir siteniz var ve para kazanmak istiyorsanız, Temasını eklentisini, hostunu, serverini en iyisinden seçmeli ve en iyilerini kullanmalısınız.

Daha önce yayınladığım makaleler içerisinde  tema seçimi hakkında uzun yazılar yazdım ve eklentiler hakkında da geniş bilgiler vereceğimi sizlere belirtmiştim.

Şimdi sıra yavaş yavaş kendi başarıya giden yolumda adımlarımı atarken kullandığım yöntemleri ziyaretçilerim ile paylaşmaya geldi. 

Burada tanıtımını yapacağım wordpress eklentileri sağdan soldan iki dakikada araştırıp bir yerlerden kopyalayıp sizlere kakalamıyorum. En az 5 yıldır kullandığım hiç değiştirmediğim ve değiştirmeyi de düşünmediğim eklentilerdir.

Kısaca sıralayarak konuyu bitireceğim.

Akismet Anti-Spam zaten malum.

Etiket botu Her sitemde kullandığım bir eklenti

TinyMCE Advanced  siyah şapkalı seo için kullandığım bir eklenti 😀

Watermark RELOADED Görseller üzerine resim yada logo eklemek için kullanırım.

WordPress.com’dan Jetpack Saymakla bitmez ama resimleri bulut sunucuya taşır ve sitenin yükünü azaltır. Ayrıca sitenizde yayaınladığınız tüm içeriği,  sosyal medya hesaplarınız da paylaşır. Bir artısı da birden fazla aynı hesabın multi hesaplarını da ekleyebilirsiniz.

WordPress.com’dan Jetpack paylaşma ayarları

WordPress.com’dan Jetpack paylaşma ayarları

WP Fastest Cache (Türkçe) Türk bir yazılımcının yazdığı en mükemmel cache eklentisi. W3 total cache falan ”ıııııııı” ne biçim eklenti anlamadım. Tiksinç

Yoast SEO Yaklaşık 10 yıl kadar All Seo kullandıktan sonra Yoast SEO ile tanıştım ve sonuç harika. Yoas t seo ayarlarını bir defa yaptım her yeni kurduğum siteye atıryorum keyfime bakıyorum.

Benim kullanmkta olduğum eklentiler bu kadar

Yıllardır bu eklentilerden hiç şaşmadım. Peki Hocam güvenlik eklentisi vs vs yokmu deyen çıkabilir Hayır Yok. Güvenlik işi benim işim değilki hostçunun işi onunla da ben üğraşacak isem ohooooo işimizvar demektir. 😀

Sizin yıllardır vazgeçemediğiniz eklentileriniz vardır mutlaka sizde isterseniz yeni bir konu açarak isterseniz bir soru olarak yada direk bu konu altından kendi favori eklentilerinizi yazabilirseniz memnun oluruz. Ziyaretöçilerimizin de faydasına olur. GRŞRZ. BY

Hakkında YöneticiMaster

Yazar/Yönetici. 02.02.1984’te Mersin de doğdu. Mersinde Liseyi bitirdi. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümüne girdi.Blog yazma işine 2001 yılında başladı ve bir çok başarılara imza attı. Tabi blog bazında başarı denince hit ve adsense kazancı başta olmak üzere diğer kazançlar akla gelir. Bu gün bazı sitelerinde 20k tekil hiti görmüş birisi olarak adsensepanel.com'u ziyaret ederek sitemizi şereflendiren sizlere adsense hakkında tüm bildiklerini anlatarak yardımcı olmaya çalışıyor.

Beni Takip Et

Leave a reply