Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Send Message

Add post

Giriş

Kayıt Ol

Bu siteye kayıt olmayı kabul eden kişi yada kişiler tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Adsense Hikayemi Anlatayım.

Merhaba. Arkadaşlar hepimiz adsenseden para kazanmak için bloglar açarız, siteler kurarız bazıları çöp site olur bazıları ise tutar. Ben adsense ile nasıl tanıştım onu anlatayım. Aslında adsense ile tanışma sürecim biraz geç oldu

2001 yılından beri internet işelerine çok ilgiliyim. Ama hep amator şekilde çalıştım ve başkalarının ameleliğini yaptım. Aslında bu benim çıraklık dönemim oldu desek daha iyi olur.

İlk adsense hesabımı 6 yıl önce aldım. O zamanlar site işleri çok daha iyiydi. Özet olarak söylemek gerekirse google çok daha cahil bu günkü gibi profesyonel değildi. Bİr siteyi tamamen kopya içerikle doldurup iki günde gerçek siteinin önüne geçebiliyorduk. Ve kopyaladığımız sitenin hitini bile kendi sietemize yönlendirebiliyorduk. Şimdiler de googler kopya içeriği dizinine bile eklemez oldu.

Neyse lafı fazla uzatmayalım. Adsense için bir sitem ile başvuru yaptım. İngilizce clickbank ürünleri sitesi idi. mymute . com sitem Hey gidi günler hey

Clickbank satış ortaklığı yaparak bol para kazandığım günler idi.

Adsense den 3 günde cevap geldi ve onay verdi. Sedace o sene black hat seo yaparak yaptığım sitelerden 3 lira kazanmıştım. Yani 4 5 ayda bu parayı kazanmıştım. Ama şimdi adsense çok kötü durumda tr de kazançlar ayaklar altında. Ve artık uğraşmıyorum bile.

Hakkında ExpertÇömez

Leave a reply