Siteni Tanıt

Site Tanıtım Şablonu ve Kuralları

Sitenizi Tanıtmak için aşağıdaki bölümü kopyalayıp aynen yazı bölümüne yapıştırarak site tanıtımınızı buna göre yaparsanız gerçekten memnun oluruz. Böylece siteniz hakkında yapacağınız tanıtımı belli bir ölçüde yaparak site düzenine katkı sağlamış olursunuz.

Site Açıklaması:
Site Kategorisi:
Uzun ve Kısa vadeli hedefler:
Tantım Yazısı:

Bununla beraber adsensepanel.com bir COPY/PASTE sitesi olmadığı için lütfen yapacağınız tanıtım tamamen özgün olsun. Tanıtımınızı google de arattığımız zaman site isminiz hariç bir kelime bile kopya olmamalı 😀 Lütfen bu konudaki hassasiyetimizi makul karşılayınız.

Buraya Site Eklemenizin Avantajları Nelerdir?

Bloğumda sitenizin tanıtımını bedava yapıyorum. Hiç bir kuruş öedemeyeceksiniz. Avantajları ise, tanıtım yazısı içerisinde 3 tane link kullanabilirsiniz. Sitenizin resmini ekleyebilir, videolu tanıtımı var ise video ekle bölümünden ekleyebilirsiniz.  Bu sitenin şahsi bir blog olduğunu unutmayınız. Hiç bir kimse blog sitesinden size bedava 3 adet link çıkışı yaptırmaz. 

Son Olarak konuyu açarken Post Title ve Etiketler bölümünü lütfen doldurunuz.  Kategori seçerken Site Tanıtımı Kategorisini seçiniz.

LİNK çıkışı için şartlar

Yüz kelimenin altında ise bir LİNK çıkışı, 200 kelime üzerine 2 LİNK çıkışı, 300 kelime üzerine 3 LİNK çıkışı yapabilirsiniz.