Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Send Message

Add post

Giriş

Kayıt Ol

Bu siteye kayıt olmayı kabul eden kişi yada kişiler tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Web sitenizde SSS sayfası oluşturmak için 10 WordPress eklentisi

Web sitenizde SSS sayfası oluşturmak için 10 WordPress eklentisi

WordPress SSS eklentileri  olarak adlandırılan Sık Sorulan Sorular, aynı konularda benzer soruların sorulmasını önlemek için tasarlanan sayfalardır.

Bu WordPress eklentileri, özellikle web sitesi sahiplerini ve kullanıcıları birbirine bağlayan bir foruma sahip olanlar için tüm web siteleri veya bloglar için gereklidir.

İşte, web sitenize yüklemenizi önerdiğimiz  en iyi 10 SSS WordPress eklentisinin bir listesi. Görüşlerinizi yorum olarak yazmaktan çekinmeyin.

1.Superior FAQ – WordPress plugin

Superior FAQ – WordPress eklentisi, web sitenizdeki herhangi bir yere SSS ve cevaplarını eklemek için kullanılan bir  WordPress eklentisidir. Son derece özelleştirilebilir ve bağlantıları ve kalıcı bağlantıları destekler.

 

Başlıca özellikleri, araştırmasına dayanarak kullanıcıyı SSS bölümüne yönlendiren bir arama kutusu; bir bölümü derecelendirmek ve akordeon efektlerini veya araç ipuçlarını istediğiniz gibi eklemek için bir bölüm.

2. WooCommerce Ürün SSS Yöneticisi – WooCommerce Product FAQ Manager

WooCommerce Ürün SSS Yöneticisi -WooCommerce Product FAQ Manager,  ziyaretçileri alıcılara dönüştürmek için bir SSS bölümü oluşturmayı amaçlayan herhangi bir e-Ticaret sitesi için mükemmel bir WordPress eklentisidir .

 

Bu eklentiden elde edeceğiniz avantaj her bir ürünün reklamını yaparak her biriyle ilgili soruları cevaplayabilmenizdir. Buna ek olarak, kurulumu kolay ve son derece özelleştirilebilir.

Size kolaylık olması açısından, mağazanızın grafik çizelgesine karşılık gelen renkleri ekleme imkânınız olacaktır. Bu eklentiyle e-ticareti daha eğlenceli hale getirmenin yolu olacak.

3. Arconix SSS

Arconix SSS, web sitenizde birkaç SSS oluşturmanıza izin veren bir WordPress eklentisidir. Basitliği, özellikle yeni başlayanlar için gösterilmiştir.

 

Temel özelliği, temel işlevi ele almasıdır: SSS bölümünü görüntüleme. Bu, sık sorulan soruları kısa kodları kullanarak görüntüleyebilmenizi sağlar. Ayrıca “Return to the top” butonuna sahip olacaksınız ve cevabı sayfanın yüklenmesi sırasında açık veya kapalı tutma olanağına sahip olacaksınız.

Ayrıntılar – İndirme   

4.FAQPlus – WordPress FAQ Plugin

FAQPlus kesinlikle bu listeden sağlanan en iyi SSS WordPress eklentilerinden biridir. Kullanımına sunduğu özelleştirmelerin miktarı etkileyicidir.

 

Özellikleri arasında, Visual Composer eklentisini desteklediğini göreceksiniz . Tamamen duyarlıdır ve birden çok tarayıcıyla uyumludur ve farklı SSS türlerini sunar; Sorular ve cevaplar SSS.

Elementor ile kolayca güzel bir web sitesi oluşturun – bu ücretsiz!

5.WP Clever FAQ Builder – Smart support tool for WordPress

 Bu eşsiz eklenti, müşterilerinize etkili bir şekilde yardım etmek için kolay ve hızlı bir şekilde karmaşık SSS’ler oluşturmanıza olanak tanır.
Oluşturulan SSS’de sadece bir soru ve cevap listesinden oluşan düzenli bir SSS yerine sınırsız sayıda soru olabilir.
Doğru bilgileri bulmadan önce birçok soruyu okumaya gerek kalmadan, müşterilerinizin sorunlarını çözmek için çok özel cevaplar almasını sağlar.

 

Güçlü, görsel ve sezgisel bir koşullu sistem, farklı bölümlerinizi belirli koşullara göre kolayca bağlamanıza izin verecektir. SSS’leriniz herhangi bir sayfada yalnızca kısa kodları veya Görsel Besteci eklentisini kullanarak görüntülenebilir.
Müşterilerinizin SSS’de bulamadıklarını hızlı bir şekilde sorabilmelerini sağlayan bir iletişim formu da bulunmaktadır. Bu soru yöneticinize e-postayla gönderilebilir ve SSS’nizi geliştirmenize yardımcı olması için arka planda yayınlanacaktır.

6. BWL Gelişmiş SSS Yöneticisi – BWL Advanced FAQ Manager

BWL Gelişmiş SSS Yöneticisi  yukarıda bahsedilen ve SSS cevap kutusundaki pagination dahil tüm seçenekler eklentileri içeriyor. Bu özel seçenek yanıt için bir çağrıyı oluşturur ve kullanıcı kendi çözüm bulmak için disk belleği sayfaya gidin böylece YouTube videolarını bütünleştirir.

 

Hızlı kurulum sayfalama, özel widget’lar, çok dilli, çok iyi arama çubuğu ve diğerleri destekler: Bu diğerleri arasında sunmaktadır.

400.000+ tema ve WordPress eklentileri, fotoğraflar, kurslar …

7.Sugar FAQs – WordPress FAQ Management Plugin

Sugar FAQs, ziyaretçilerin dikkatini çekecek şekilde soru ve cevapları görüntülemek için tasarlanmış bir SSS WordPress eklentisidir. Estetik açıdan çok güzel ve çekici bir eklentidir.

 

Onun 9 renk şeması size SSS’nizi web sitenize göre uyarlama imkanı sunar . Buna ek olarak, tamamen duyarlıdır ve ziyaretçilerle konuşan görüntüler eklemenize izin verir.

SSS alanının genişliğini de tanımlayabileceksiniz. İndirme veya yükleme sırasında sorunlarla karşılaşırsanız, size eşlik edecek mükemmel müşteri desteğine sahiptir.

8. Kategori Eklentisi ile WP Yanıtlayıcı SSS – WP responsive FAQ with category plugin

WP Responsive FAQ, bir high-end SSS eklentisidir. Temel versiyonu, soruları farklı kategorilerde sınıflandırmayı mümkün kılar. Yeni başlayanlar için mükemmeldir. Ancak, daha fazla seçenek arıyorsanız, premium sürümü kullanmaya özen gösterin.

 

Burada bulabileceğiniz özellikler çok sayıda özelleştirme seçenekleri ve renkleri içerir. Visual Composer ve WooCommerce eklentilerini destekler. Varsayılan görünümü daha modaya uygun hale getiren yeni bir ekran modu da sunuyor.

Ayrıntılar  – İndirme

9. Ultimate SSS

Ultimate FAQ, SSS’leri ve cevaplarını oluşturmanıza ve yayınlamanıza izin veren bir eklentidir. Ayrıca 7 günlük ücretsiz deneme sürümüne sahip bir premium sürümü vardır. Bu eklenti WooCommerce eklentisini ve tüm paketini destekliyor.

 

Özellikleri sınırsız sayıda SSS oluşturabilme olanağını içerir. Ayrıca, kullanıcıların Sıkça Sorulan Sorular’da bir anahtar kelime ve EXP’leri PDF formatında dışa aktarmanıza izin veren EXPORT özelliği için arama yapmasına izin veren bir AJAX arama formu vardır.

Ayrıntılar – İndirme   

10. Fancy SSS

Fancy FAQ, daha önce karşılaşabileceğiniz basit bir SSS WordPress eklentisidir. SSS bu eklentide farklı şekilde görüntülenir. Soru ve A anlamına gelen Q’yı, yani Cevap anlamını kullanıyor.

 

Ayrıca, kategorideki bağlantıya gidip daha fazla SSS okuyabilmesi için oluşturduğunuz SSS’lere kategori ekleyebilirsiniz. Tamamen duyarlıdır ve sahibinin sık sorulan soruları web sitesinde kısa kodları kullanarak görmesini sağlar. Bu eklenti ayrıca, yönetici tarafından ihtiyaçlarına göre uygulanabilen akordeon seçeneğine de sahiptir.

Ücretsiz olarak sunulan sss eklentilerinin linklerini burada verdik Ücretli olanları ise sizler netten bularak indirip deneyebilirsiniz.

Hakkında YöneticiMaster

Yazar/Yönetici. 02.02.1984’te Mersin de doğdu. Mersinde Liseyi bitirdi. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümüne girdi.Blog yazma işine 2001 yılında başladı ve bir çok başarılara imza attı. Tabi blog bazında başarı denince hit ve adsense kazancı başta olmak üzere diğer kazançlar akla gelir. Bu gün bazı sitelerinde 20k tekil hiti görmüş birisi olarak adsensepanel.com'u ziyaret ederek sitemizi şereflendiren sizlere adsense hakkında tüm bildiklerini anlatarak yardımcı olmaya çalışıyor.

Beni Takip Et

Leave a reply